Makijaż permanentny,
to wspaniałe rozwiązanie
dla każdej kobiety.

Pomaga podkreślić atuty naturalnej
urody i skorygować drobne
niedoskonałości.

Największą sztuką jest jednak zrobić go subtelnie i z wyczuciem, tak żebyś czuła się z nim jakby był z Tobą od zawsze.

Mało kto wie, że przeznaczony jest także dla osób starszych które na przykład, mają problem ze wzrokiem, są uczulone na kosmetyki kolorowe, oraz osób pozbawionych brwi i rzęs również po chemioterapii. Jeśli chcesz podkreślić kształt brwi gdy są one zbyt słabe lub nieregularne, ust - zaznaczając ich kontur i uwydatniając czerwień warg lub oczu - poprzez "kreski" na górnej i/lub dolnej powiece - zapraszam.

Sprzęt i akcesoria

W trosce o najlepszy efekt i Twój komfort, pracujemy na najlepszych dostępnych na rynku materiałach

Makijaż wykonujemy na urządzeniu PUREBEAU trs 250. To profesjonalny sprzęt produkcji niemieckiej spełniający wymagania najwyższej jakości i niezawodności na świecie, udokumentowane certyfikatami.

W dobie rozwoju techniki makijaż permanentny nie jest już zabiegiem bolesnym. Znieczulenia które stosujemy zaliczają się do najlepszych na świecie, sprawiają, że nie tylko nie odczujesz bólu ale również przyczynią się do lepszej absorpcji pigmentu w naskórku.

Barwniki

Barwniki, których używamy to DOREME, BIOTEK, DIVA COLORS, PUREBEAU, LI PIGMENTS, SWEET LIPS, I COLOR, HANAMI oraz PERMA BLEND...

Każdy z nich został uhonorowany wieloma medalami podczas licznych targów kosmetycznych na świecie.

Barwniki SWISS COLOR OS to produkty całkowicie wolne od tlenków żelaza, barwników AZO, PAH (wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych), metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych w tym NDELA! (nitrosodietanolamine).

Produkty LI PIGMENTS to wysokiej klasy pigmenty charakteryzujące się wyjątkową trwałością koloru.
Dostrzegając potrzebę nie tylko zagwarantowania bezpieczeństwa pigmentom, ale również utrzymania ich koloru w czasie oraz nieodbarwiania, LI PIGMENTS stworzyła za pomocą kilku prostych zmian w formule oraz unikalnego procesu mieszania nową linię pigmentów, która przewyższa w działaniu wszystkie inne tego typu produkty. "Fusion Technology", wprowadzona przez producenta LI PIGMENTS do branży w 1992 roku, zrewolucjonizowała przemysł mikropigmentacji na świecie. W wyniku powyższych działań już w 1998 roku narodziła się nowa linia AQUA & VELVET oparta na unikalnym procesie polegajacym fuzji składników dla naturalnego i długotrwałego prawdziwego koloru.

Pigmenty PUREBEAU posiadają liczne certyfikaty jakości oraz spełniają wszelkie europejskie standardy. Medyczne barwniki PUREBEAU dostępne są w szerokiej gamie ponad 400 kolorów.
Zdobyły również liczne nagrody:

  • Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich Beauty Vision 2010 dla pigmentów PUREBEAU do makijażu permanentnego
  • Medal MERCURIUS GEDANENSIS na Targach Kosmetycznych Uroda 2010 za barwniki PUREBEAU do makijażu permanentnego