Nowości
2017 08 18

Laser VECTUS™ - epilacja, usuwanie przebarwień i naczynek krwionośnych

Czym jest laser VECTUS™?

VECTUS™ służy do trwałego usuwania owłosienia oraz redukcji przebarwień w obrębie skóry. Jest to laser diodowy o długości fali 810 nm. Badania potwierdziły, że jest aktualnie najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek, jako urządzenia do trwałego usuwania włosów.

Atuty lasera diodowego VECTUS™:

 • wysoki poziom bezpieczeństwa – czytnik poziomu melaniny Skintel™
 • wysoka skuteczność
 • komfort dla pacjenta
 • krótki czas trwania zabiegu
 • osiągnięcie zadowalającego efektu

...czytaj więcej...

Jakie rezultaty są po zabiegu laserem VECTUS™?

Zabieg laserowego usuwania owłosienia daje efekt na zawsze. Laser VECTUS™niszczy nie cebulki lecz komórki macierzyste, z których są one wytwarzane. Podczas pierwszego zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, natomiast po serii 3-4 zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy bardzo jasne, delikatne, niewidoczne. Skóra tuż po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona.

Ilość i częstotliwość zabiegów niezbędna do uzyskania zadowalającego efektu? 

Ze względu na proces wzrostu włosa zabieg epilacji należy powtórzyć. Lasery działają tylko na włosy będące w fazie wzrostu (ok. 30%), dlatego też nie ma możliwości, aby trwale usunąć więcej włosów podczas jednego zabiegu. Im grubsze i ciemniejsze są włosy tym bardziej skutecznie zadziała laser.

Aby całkowicie się pozbyć niechcianego owłosienia należy wykonać 5-6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach:

 • twarz – co 4 tygodnie
 • ramiona – co 4-6 tygodni
 • bikini – co 4-6 tygodni
 • plecy – co 8-10 tygodni
 • nogi – co 8-10 tygodni
2017 08 31

Laser Q Switched – usuwanie makijażu permanentnego

Czym jest laser  Q-Switched Nd-YAG?

Laser neodymowo-yagowy Q-Switched (Nd-YAG) jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń do bezpiecznego i wygodnego usuwania makijaży permanentnych, tatuaży i przebarwień bez żadnych skutków ubocznych i uszkodzeń skóry. Nie pozostawia blizn.

Największe zalety lasera Q-Switched Nd-YAG:

 • Wysoka skuteczność wykonywanych zabiegów
 • Możliwość usuwania tatuaży prawie każdego koloru
 • Maksymalne bezpieczeństwo pracy

Jak działa laser Q-Switched Nd-YAG? 

Za pomocą Q-Switched Nd-YAG można usunać makijaż permanentny lub tatuaż z brwi bądż z ust praktycznie w całości. Laser Q-Switched Nd-YAG jest bezpieczny dla cebulek włosów i zdrowej skóry – nie rani i nie pozostawia blizn.

Efektem działania energii wiązki lasera jest zniszczenie „osłonki”, w której znajduje się barwnik, a także rozdrobnienie cząsteczek barwnika na jeszcze mniejsze fragmenty. W takiej postaci barwnik może częściowo zostać już usunięty przez komórki żerne – makrofagi. Pozostała jego część zostaje wydalona w procesie złuszczania naskórka. 

W trybie pracy laser Q-switched Nd-YAG generuje bardzo krótkie impulsy światła (0–10 ns) o wysokiej gęstości energii. Większość osób porównuje impuls do uderzenia z gumki, ale poziom odczucia zależy od indywidualnej tolerancji na ból.

Laserowe usuwanie makijążu permanentnego lub tatuażu jest to procedura, która wymaga kilku zabiegów. Sesja zwykle trwa tylko kilka minut. Optymalny odstęp czasowy pomiędzy zabiegami zwykle wynosi ok. 4 tygodni.

Od czego zależy liczba zabiegów? 

 • Od koloru i intensywności barwnika
 • Wielkości i gęstości zawartego w komórkach skóry barwnika
 • Typu barwnika
 • Głębokości osadzonego pigmentu
 • Odcienia skóry (im mniej opalona skóra, tym bardziej bezpieczny, efektywny zabieg i mniejsza tendencja do oparzeń lub przebarwień)
 • Indywidualnej reakcji układu immunologicznego na działanie lasera

...czytaj więcej...

2015 10 12

MIKRO HAIR - Odzyskaj swoje włosy!

MIKRO HAIR - permanentne zagęszczenie włosów - problem łysienia nareszcie z głowy !

Koniec z zakolami, treskami, sztucznym zagęszczaniem, tabletkami i innymi archaicznymi metodami. Czas na ultranowoczesny -pierwszy na świecie opatentowany zabieg PERMANENTNEJ SYMULACJI włosów na skórze głowy, czyli HFS (Hair Follicle Simulation).

Na czym polega?

Rewolucyjna metoda mikropigmentacji skóry głowy pozwala skutecznie „odtworzyć” włosy. Zabieg wykonywany jest specjalnym urządzeniem symulującym drobne włoski, nazywanym Rolerem. Roler wprowadza w szybkim tempie pigment pod skórę symulując tym samym krótkie włoski, aż do efektu "zagęszczenia". Wysokiej jakości pigmenty farmaceutyczne gwarantują perfekcyjne dopasowanie koloru oraz odcieni do naturalnych włosów i karnacji skóry.Zabieg mikropigmentacji dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Polecany jest osobom borykającym się z problemem naturalnie postępującej utraty włosów, łysienia plackowatego oraz utratą włosów na skutek chemioterapii. Zabieg stosowany jest do „zagęszczania” włosów.

Mikro Hair

Zabieg Mikro Hair został opracowany zarówno jako procedura kosmetyczna dla mężczyzn cierpiących na wszelkiego rodzaju wypadanie włosów, jak i procedura medyczna pomagająca ukryć blizny, oparzenia i znamiona.

To innowacyjna metoda polegająca na ukryciu łysienia poprzez stworzenie doskonałej imitacji krótko ostrzyżonych włosów. Stosujemy najwyższej jakości pigmenty wynalezione specjalnie do przeprowadzenia zabiegu mikropigmentacji - dermatografii skóry głowy, starannie dobierane w taki sposób, aby nie było widać różnicy pomiędzy włosami naturalnie rosnącymi, a stworzonymi przez nas mikro włosami. Pigment wprowadzany jest do wierzchniej warstwy skóry – tuż nad błonę podstawną naskórka, gdzie utrzymuje się średnio od roku do dwóch lat. Efekt końcowy jest bardzo realistyczny i do złudzenia przypomina naturalne włosy. Metoda pozwala również na optyczne zagęszczanie w przypadku rzadkich włosów oraz zakrywa różnego rodzaju blizny, szramy lub ubytki, na przykład po nieudanym przeszczepie czy urazie głowy. Można ją stosować przy każdej postaci łysienia zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

łysy człowiek bez włosów

2015 08 28

Ibx system - mocne zdrowe paznokcie

IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie!

Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast - jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu.

Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste!

IBX, to nowy rodzaj zabiegu w Salonach - oferuje profesjonalną pomoc  słabym i zniszczonym paznokciom.

ZASTOSOWANIE: pod stylizacje żelową i jako zabieg pomagający rosnąć naturalnym paznokciom:

    Tworzy powłokę ochronną na płytce.
    Redukuje lub całkowicie usuwa "biała plamki" na płytce, które mają tendencję do tworzenia się pod stylizacjami
    IBX Repair używany jest do "naprawy" poważnych uszkodzeń płytki, aby stworzyć stabilną podstawę do ich naturalnego wzrostu. IBX Repair stosowany jest do obszarów objętych uszkodzeniem, w szczególności do bruzd, pęknięć, rozdwajających się i łuszczących końcówek płytki
    Działa jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary
    IBX wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost
    Po wielu zabiegach wypełnia bruzdy, sprawiając, że paznokcie są gładkie i lśniące
    Poprawia wygląd i kolor naturalnych paznokci
    IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją żelową.
    Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie - sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze!
    Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę

2015 08 28

Luxuslashes


Nie od dziś wiadomo, że oczy to odzwierciedlenie duszy. Dlatego zapraszamy Cię na stylizację rzęs Luxuslashes metodą 1:1

Takie rozwiązanie niesie ze sobą same zalety.

Zabieg daje gwarancję, że codziennie rano rzęsy będą gęste, odpowiednio długie i pięknie podkręcone. Przy dotrzymywaniu regularnych terminów uzupełnień, Luxuslashes mogą być noszone nieustannie ponieważ są tak wytrzymałe, jak nasze naturalne rzęsy, które w normalnym cyklu wypadają i odrastają co 2-3 miesiące

Zapomnij o tuszu do rzęs i wyglądaj pęknie zawsze

Nasze rzęsy Luxuslashes są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku i dają spektakularny efekt.

2015 08 28

Monofaza

Monophase czyli Monofaza to rewolucja w stylizacji paznokci naturalnych metodą światło utwardzalną!

Naturalny efekt manicure, gładki, elastyczny i z połyskiem przy zastosowaniu tylko 2 warstw koloru.

Uzyskasz natychmiastowy efekt suchych paznokci dzięki formule utwardzania w świetle UV.

Manicure zajmie jedynie 20 min a efekt pięknych błyszczących paznokci, z intensywnym kolorem utrzyma się od 7 do 10 dni na dłoniach a na stopach zdecydowanie dłużej.

Idealne rozwiązanie dla kobiet potrzebujących trwalszej niż lakier stylizacji, bez naruszania płytki paznokciowej.

    zdecydowanie cieńsza niż hybryda ze względu na brak base coat i top coat
    bezpieczna: bez formaldehydu, toluenu i DPB
    wybłyszcza się przy każdym myciu rąk wodą z mydłem! wygląda jak nowa!

2015 08 28

Revitalash

Eyelash Conditioner to odżywka do rzęs, która dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły Advanced oraz nowoczesnej receptury z ekstraktów roślinnnych znacznie wspomaga ich wzrost. W krótkim czasie rzęsy zyskują na grubości i długości gwarantując ich piękny wygląd.

Skuteczność RevitaLash Advanced została potwierdzona w wielu konkursach. Odżywka zdobyła wiele nagród, w tym "Prix De Beaute" magazynu Cosmopolitan czy "American Spa Professional's Choice Awards".

W naszym salonie możesz nabyć wszystkie produkty tej doskonałej marki

  zapisy