Zabiegi
Miła, intymna atmosfera, fachowa obsługa, kosmetyczka jest tylko do Państwa dyspozycji podczas trwania zabiegu - to atuty, które na pewno przyciągną Państwa do BEAUTY ROOM. Pomagamy wyciszyć wnętrze, zrelaksować się i zdystansować od otaczającej rzeczywistości. Na pewno znajdziesz tu swoje miejsce.

Mezoterapia mikroigłowa Skin Solution

Mezoterapia mikroigłowa Skin Solution jest zabiegiem pośrednim pomiędzy bardziej inwazyjną mezoterapią igłową a mezoterapią bezigłową, łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii.

W odróżnieniu od mezoterapii igłowej oferowany w naszym salonie zabieg mezoterapii mikroigłowej nie jest zabiegiem bolesnym. Zabieg stymuluje i pobudza naskórek, jego przepuszczalność zwiększa się wielokrotnie, dzięki czemu składniki aktywne wnikają w niego bardzo głęboko i w większym stężeniu. Stymulacja jest delikatna, a jej działanie w głąb skóry wynosi kilka mikrometrów, tak więc struktury skóry właściwej pozostają nienaruszone. Zabieg jest sterylny i bezpieczny a zarazem daje spektakularne efekty.

Skin Solution to światowa nowość na rynku kosmetologii estetycznej. Urządzenie produkcji niemieckiej w krótkim czasie od swojej premiery na polskim rynku kosmetologicznym zdobyły sobie uznanie oferując najbardziej innowacyjne podejście do kwestii biorewitalizacji skóry.

zabiegi, sprzęt

Fale radiowe

Najnowocześniejsza, skuteczna terapia antystarzeniowa na twarz. Dzięki zastosowaniu specjalnych głowic, emitujących fale radiowe, które przenikają aż do skóry właściwej, zabiegi te są najskuteczniejszą metodą naturalnego liftingu.

Cała procedura jest nieinwazyjna, bezbolesna, o wysokiej skutecznići, którą można wykonywać przez cały rok, ponieważ opalanie i promieniowanie UV nie mają wpływu na jej efekt.

Mezoterapia beziglowa

Mezoterapia bezigłowa pozwala wprowadzić w skórę substancje aktywne na głębokość niezbędną dla danej procedury zabiegowej. To nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry.

W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień, drgania mięśni czy stanów zapalnych. Jest to metoda całkowicie bezinwazyjna i niewymagająca zastosowania żelu przewodzącego. Transportowane substancje mogą mieć postać jonowaną, niejonowaną i lipidową - każda o dowolnej wielkości molekularnej.

Mezoterapia bezigłowa zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Za sprawą bezpośredniego dotarcia z lekiem do źródła problemu estetycznego, metoda zapewnia skuteczne rezultaty w likwidowaniu niedoskonałości skóry. Zwalcza cellulit, likwiduje zwiotczenia, odmładza i widocznie poprawia jej wygląd. Aby kuracja była skuteczna należy wykonać od 6 do 10 zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest najpopularniejszą metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Zabieg polega na usunięciu warstw naskórka za pomocą urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte diamentem.

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej Złuszczanie następuje stopniowo, dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn. Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną techniką, która oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń, jak bywa w przypadku innych metod peelingu.

Efekty:
 • likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń)
 • pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
 • regeneracja skóry
 • wzrost absorpcji składników aktywnych z kosmetyków
 • ochrona przed nowymi uszkodzeniami i starzeniem
Przeciwwskazania
 • aktywne stany zapalne skóry (opryszczka, ropne krosty) - należy poczekać na wygojenie się zmian skórnych
 • nowotwory skóry
 • uszkodzenia ciągłości skóry

Pielęgnacja twarzy

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała i stóp. Proponowane przez nas zabiegi są indywidualnie dobierane do potrzeb i wymagań danego rodzaju skóry i preferencji Szanownych Państwa. Szeroka gama zabiegów wykonywana jest na kosmetykach - PHYRIS, REJUVI, DERMA SOLUTION, CLARENA.

Skuteczne i trwałe efekty naszej pracy uzyskujemy dzięki nowoczesnej aparaturze. Wydobywamy piękno i blask. Zapewniamy relaks, komfort, podtrzymujemy pogodę ducha.

Zabiegi laserowe

Zabieg epilacji laserowej to innowacyjna metoda pozwalająca na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Laser diodowy VECTUS™ jest aktualnie najszybszym oraz najmocniejszym systemem do epilacji laserowej na świecie!

Czym jest laser VECTUS™?

VECTUS™ służy do trwałego usuwania owłosienia oraz redukcji przebarwień w obrębie skóry. Jest to laser diodowy o długości fali 810 nm. Badania potwierdziły, że jest aktualnie najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do epilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz bezpieczeństwie i komforcie pacjenta. Laser diodowy Palomar VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie, dopuszczający je na rynek, jako urządzenia do trwałego usuwania włosów.

Atuty lasera Vectus™:

 • wysoki poziom bezpieczeństwa – czytnik poziomu melaniny Skintel™
 • wysoka skuteczność
 • komfort dla pacjenta
 • krótki czas trwania zabiegu
 • osiągnięcie zadowalającego efektu

...czytaj więcej...

Jakie rezultaty są po zabiegu laserem VECTUS™?

Podczas pierwszego zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, natomiast po serii 3-4 zabiegów ok. 80%-90% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy bardzo jasne, delikatne, niewidoczne.

Skóra tuż po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona. Ilość i częstotliwość zabiegów niezbędna do uzyskania zadowalającego efektu?

Ze względu na proces wzrostu włosa zabieg epilacji należy powtórzyć. Lasery działają tylko na włosy będące w fazie wzrostu (ok. 30%), dlatego też nie ma możliwości, aby trwale usunąć więcej włosów podczas jednego zabiegu. Im grubsze i ciemniejsze są włosy tym bardziej skutecznie zadziała laser.

Aby całkowicie się pozbyć niechcianego owłosienia należy wykonać 5-6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach:

 • twarz – co 4 tygodnie
 • ramiona – co 4-6 tygodni
 • bikini – co 4-6 tygodni
 • plecy – co 8-10 tygodni
 • nogi – co 8-10 tygodni
  zapisy